Zetor agritechnica fuarina hazir.yeni tasarımıyla

Ynt: Zetor agritechnica fuarina hazir.yeni tasarımıyla

Bir goruntu daha

Resimler ve ekler

• FB_IMG_1447001097786.jpg
    FB_IMG_1447001097786.jpg
    82.2 KB · Görüntüleme: 126
  • FB_IMG_1447001097786.jpg
    FB_IMG_1447001097786.jpg
    82.2 KB · Görüntüleme: 127

Umut abi nasil oluyo bu debrajsiz sistem vitesin uzerinde düğme felanmi var bir ust vitese gececeği zaman direk geçismi yapiyor ? Bide balata vb hangi sistem varsa onu bitirme gibi bi.olay oluyomu

BlackStorm link=topic=86340.msg1033193#msg1033193 date=1447001715' Alıntı:
traktörün bir tekeri ufak diğeri büyükmü benim gözlerdemi sorun var :S
sanki oyle yanilma yoksa
tayyar125 link=topic=86340.msg1033197#msg1033197 date=1447002130' Alıntı:
Umut abi nasil oluyo bu debrajsiz sistem vitesin uzerinde düğme felanmi var bir ust vitese gececeği zaman direk geçismi yapiyor ? Bide balata vb hangi sistem varsa onu bitirme gibi bi.olay oluyomu
evet vites uzerinde el debriyaji var.ister onu kullan ister ayak debriyajini.balata yeme olayi olmaz

Lastik opsiyonunu gostermek icin galiba..

Bahsettigim sanjimanda tum ana vitesler debriyajsiz.. tutup cekiyon.. ayrica tum ana viteslerin.. tavsani kaplumbagasi salyangozu var.. onlar dugmeli.. dugmeler vites kolunda..
Ileri geri zaten debriyajsiz.. bu sistemde bildigimiz klasik balata yok.. balata yok da denebilir..

Zetor kolay kolay kucuk kabin yapmaz.. gorunusu oyle olabilir yada motor 160 lik kabin kucukmus gibi duruyo..

Dedigim gibi one halat baglamaya kiyamam:) yada zaten batmazmi dediler..

UÖZKAN.77 link=topic=86340.msg1033302#msg1033302 date=1447038965' Alıntı:
Zetor kolay kolay kucuk kabin yapmaz.. gorunusu oyle olabilir yada motor 160 lik kabin kucukmus gibi duruyo..

Dedigim gibi one halat baglamaya kiyamam:) yada zaten batmazmi dediler..
kabin kucukte degil abi

Facede epey foto var da.. ici yok.. ben bulamadim yada.. neyse..

Kaputu susu bi yana..

Bugunden bi anektot.. bikac gundur.. beton santralcinin eski hidromek dagilmis.. bizi cagiriyo.. bugun 2. Kere zetorla gittim.. kumu cakili dozer gibi itip depoya basiyoz.. isin ortasinda durdurdu.. aha dedim niye hidromekle gelmedin diyecek..

Kusura bakma bise sorcam dedi.. buyur dedim.. bu motor ne mali nasil bise dedi.. niye dedim.. biz kepceli motorda hidromekte cok kullandik.. bu niye hic pati cekmiyo.. gaza bassan karsidan cikacak mubarek dedi:)

Sonra is bitti oglu geldi onla da epey konustuk.. babasi bize boyle kepceli motor olsa yeter demis.. eski hidromegin sikintisindansa diye konusmus..

2 gun gidip 1 er saat calistik 2 kamyon kum yukledik vs.. hepsi bu.. hemen dikkatlerini cekti:)