CASE İH JX 75C ESKİŞEHİR ÖZEN DİZEL POMPA VE LDA AYARI

180dc8ba58963e8c7bad90e9f43ca2ac.jpg
yoktu neden baktım bişey anlamadım bizim buralarda pek usta yok lda desem onu bilmez ben kendim yapayım diyom..

• Beğen
Tepkiler: kubilay 85
Tamam kardeş inşallah doğru sonuç alırız yoksa babam beni vurur..
Bence biraz daha arastirin. Ise girismeyin hemen. Bosch pompa sifiri 7 bin tl. Bulgura giderken pirincten olmayalim
WEBPAGE_20171226_205752.jpgWEBPAGE_20171226_205531.jpgWEBPAGE_20171226_205550.jpg
Lda sistemin calisma prensibi o.milin hunik kismini ordaki disli gibi.birseyi sakin skmayin. Ustteki vida aciliyor ve mil.daha yukari kalkarak. Motora daha fazla mazot veriyor Internette lda milinin performans artirici yeni modelleri mevcut ustteki mil yeni tip mildir.
Tekrar soyluyorum bu isi uzman kisilere yaptirin.

Ağam hani sen pompayi yollaycaktin ya boşver yollama o vidayı sikinca oluyormuş paran cebinde kaldın 😀
Midyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmayak. Aga bu is oyle vida ile acma ile olmuyor performans artiyor ama yakit dusmuyor.gonderecez niyet var bir gunde ayarlar lar mi iki.pompayi bir arkadasinda pompa ayarlancak

Biz konuyu yapılan işlemi bilimsel ve uygulamasal anlatsakda faydalı olmuyor sanırım hala 2 diş sık hallolur tavsiyesi veriyorsunuz pompanın başını yerlerse yenisini alırsınız artık bilimsel doğruluğu olmayan şeyleri önermeyin yanlış yola saptırmayın milleti...Adamlar o trilyonluk tezgahları babalarının hayrına üretmiş zaten keyif için cihaz bağlıyorlar ona eğlencesine