CASE İH JX 75C ESKİŞEHİR ÖZEN DİZEL POMPA VE LDA AYARI

Herhangi bi tamirci yerinde ayarlar basit bi işlem pompayı sokup gondermene gerek yok ben 50 saatte actirdim bayilma felan kalmadi buzamana actirmadigima pisman oldum birazda rolantiyi arkadasin dedigi gibi yukseltti senin pompan calisiyorsa niye sokturuyorsun lda pompanin ustunde takili pompayi kurcalatma ben pompayi kurcalatmam

• Beğen
Tepkiler: h.ayhan
Bayılma ve yakıt düzelirmi
Isin uzmanina yaptirmanizi tavsiye ederim.turkiyede bile her pompaya ayar ceken usta bile istenilen nitelikte ayar yapamiyor siz kendiniz boyle bir ise girismeyin. Ilk once pompanin bozuldugu takdirde pompa fiyatini bir arastirin oyle bu ise girisin
Bende size buradan nasil guc artiracagini. Ince ayrintisi ile soylerim. Sonu ne olur bilemem.

Ilk.oncelikle 65c neden cekmiyor niye cekmiyor o soruna bir cozum bulalim.
Traktorunuz kac saatte. Performansini biraz anlatin sikayetiniz nedir

Arkadaşlar sizler doğru pompacı ya gidin. Madem bana inanmıyorsunuz size söyleyecek bir sözüm yok. Ayrıca her tur 6 hp değil

Olay sadece mazottan geçseydin motorlar düz pompa olurdu Mazot açarak adamın 3 litre yakan 5 yakacak hala mazot ayar vidası diyorsun Bilimsel bir konu açıyoruz ispatları ile makina değerleri ile sen gelip 2 vida ile işi çözüyorsun benim konumu kirletme arkadaş git mazot ayarını açmak performans artırmak adına konu aç da izle bakalım ne tepki alacaksın Bilimsel dayanağı olmayan tespitler asılsızdır kulakdan dolma yanlış bildiler vermeyin lütfen

1800 saatte 2014 model 9 baçak kazayağını çekerken bile bayılıyor yakıt çok fazla pullukta 3 lt yakıyor abartısız söylüyorum
Bolgenizdeki toprak yapisini bilmiyorum ama en agir toprak sartlarinda dekara (1000 metre kare) 2 litreyi gecmez 65c. Bu konuyu servisinize iletin. Zor kosullar yok ise iyi bir pompaciya kadar gitmenizi oneririm. Bende 65c kullanicisiyim dekera 1.4 ve 1.6 arasinda.

https://youtu.be/2nwvQABUI0g

Diger vidrolarida izleyebilirsiniz

Olay sadece mazottan geçseydin motorlar düz pompa olurdu Mazot açarak adamın 3 litre yakan 5 yakacak hala mazot ayar vidası diyorsun Bilimsel bir konu açıyoruz ispatları ile makina değerleri ile sen gelip 2 vida ile işi çözüyorsun benim konumu kirletme arkadaş git mazot ayarını açmak performans artırmak adına konu aç da izle bakalım ne tepki alacaksın Bilimsel dayanağı olmayan tespitler asılsızdır kulakdan dolma yanlış bildiler vermeyin lütfen
Kardeşim pompacı yıllarca sanayide çalışan ve hala devam eden tanıdıklarım var. Konu senin kabul, ancak birbirimize yardımcı olmak degilmi bu sitedeki gaye. Yoksa ben yanlış mı biliyorum.