Sıfır Traktör almayı düşünenler mutlaka okusun

Hiç merak etmeyin şimdilerde yanına yaklaşamadığımız motorları 2020 den sonra ellerinde kalan euro 3 motorları daha uygun satıcaklar buna emin olun.
Bu haberlerin gazına gelmeyin derim.

Mantık şudur. Sen alma ben alma o almayınca yani satamayınca fiyatlae iner de iner
fiyatlar asla düşmez.
o zaman devletle görüşür traktrör üreticileri . devlette traktör kredi destegi adı altınca bir pazarlama metodu geliştirirler.vade farklarını uzatırlar .faizi bindirir. çiftçiyi yine bankalara köle yaparlar. traktör üreticilerinin elindeki stokları eritirler.

• Beğen
Tepkiler: apsiL ve wallace22
S8000 serisi TR uretimi euro 4 motorlar zaten avrupada kullaniliyor rahat olun
euro4 Tt4.65 3 piston 2930 cc s8000 ayni motor 65 hp tork 290 nm tork rezervi %47 girin italya ingiltre nh sitelerinde var zaten tt4 die bi traktörün var olduğunun ilk paylasiminida ben yapmistim bu forumda yine avrupa sitelerinden bakarak

• Beğen
Tepkiler: fatih71
Bende de 2014 model 5065E var. 1700 saatlerde. Üst gölgeliği söktüm, alt egzos taktım ve bundan sonra da 5050E'nin lastiklerini takıp tamamen bahçeye uyarlayacam. 70-80 dekarlık badem bahçelerini işleyecek. Kuru hububat tarımı için de 85 ila 95 hp arası bir 5M ya da temiz bir 5R serisi düşünüyorum. Yalnız bu sene yeni bahçe kurduğum için maddi olarak biraz borçlandım, büyük traktör hayali 2-3 yıl ertelendi. O yüzden iki traktörü olanlar her zaman çok şanslıdır. Zira günümüz koşullarında profesyonel bir tarımsal üretim için iki traktör ve imkan dahilindeyse 3'cü traktör olması gerekir. Çok mu söyledim ne?
Kullancak kisi olduktan sonra 3 de 4'de olabilir